سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در سامانه حسابداری ساختمان های ایران
سامانه حسابداری ساختمان های ایران معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است.
در این سند اصول محرمانگی اطلاعات سامانه حسابداری ساختمان های ایران و نیز راهکارهای این سامانه برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت سامانه حسابداری ساختمانهای ایران توضیح داده شده است.
محتویات این سند
 این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که سامانه حسابداری ساختمانهای ایران از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده سامانه حسابداری ساختمانهای ایران از این اطلاعات.
این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران سامانه حسابداری ساختمان های ایران را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. این سند به مواردی که در اختیار سامانه حسابداری ساختمان های ایران نیست و واین سامانه هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات سامانه حسابداری ساختمان های ایران و افراد ثالثی که در استخدام واین سامانه نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.
اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت سامانه حسابداری ساختمانهای ایران اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و ... را در اختیار این سامانه قرار می دهید. پس از ورود به سایت سامانه حسابداری ساختمانهای ایران شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات این سامانه نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
سامانه حسابداری ساختمان های ایران کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
سامانه حسابداری ساختمان های ایران از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات این سامانه، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
سامانه حسابداری ساختمان های ایران اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر: در صورت ادغام این سامانه در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات سامانه حسابداری ساختمان های ایران یا خروج کامل پرسیده می شود. در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد. در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را به هر دلیلی از سامانه حسابداری ساختمانهای ایران بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
سامانه حسابداری ساختمان های ایران ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت سامانه حسابداری ساختمان های ایران از آن استفاده کند.
 ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
 شما می توانید اطلاعات خود را در سایت سامانه حسابداری ساختمان های ایران تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در این سامانه آن ها را در سایت سامانه حسابداری ساختمان های ایران وارد نموده اید. شما می توانید به طور کامل از این سامانه و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از سامانه حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست. محدودیت دسترسی به اطلاعات سامانه حسابداری ساختمان های ایران دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات سامانه یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
سامانه حسابداری ساختمان های ایران جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، اطلاعات مهم مثل رمز عبور و ... را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره می کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد. امیدواریم كه بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم كه از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد.
سامانه حسابداری ساختمان های ایران تلاش خواهد كرد كه تمامی راه های معقول را طی كند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را كه از شما در اختیار دارد،‌ حفظ كند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبكه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %100 تضمین كرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم كه اطلاعاتی كه برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول كنیم. ( همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) سامانه حسابداری ساختمان های ایران مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت. سایت های لینک شده این سایت ممكن است با وب سایت های دیگر ("سایت های لینك") پیوند داشته باشد. سایت های لینك شده تحت نظارت سامانه حسابداری ساختمان های ایران نیستند و سامانه حسابداری ساختمانهای ایران در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید كه اطلاعات شخصی كه برای سایت های لینك می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی سامانه حسابداری ساختمانهای ایران نخواهد بود و ما جداً توصیه می كنیم كه نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل كنید.
 تغییرات در این سیاست ها
سامانه حسابداری ساختمان های ایران حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي ميشود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرويس خود را نمايند و یا از سامانه حسابداری ساختمان های ایران خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود .
پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با سامانه حسابداری ساختمانهای ایران در میان بگذارید.