شرایط و نحوی ثبت نام مدیران

با سلام
مدیریت محترم ساختمان
شما باید فرم ثبت نام مدیریت ساختمان را تکمیل نمایید.
دقت کنید اطلاعات باید به درستی وارد شود . توجه نمایید شما به عنوان مدیر ساختمان باید یک آدرس ایمیل معتبر داشته باشید . زیرا لینک فعال سازی برای شما به همان آدرس ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام نموده اید ارسال خواهد شد . بعد از اینکه شما از درون ایمیل خود بر روی لینک فعال سازی کلیک کردید و هویت شما احراز گردید سپس برای شما در داخل سایت یک پروفایل ایجاد می شود که آدرس مراجعه به آن برای شما ارسال خواهد شد .
توجه فرمایید از این مرحله به بعد شما به عنوان مدیر ساختمان ابتدا باید  فرم اطلاعات مجتمع و بعد باید اطلاعات تک تک واحد های آپارتمان های مجتمع خود را در داخل سایت در فرم های مربوطه ثبت نمایید.
با توجه به اینکه اطلاعات شما بر روی سرور ثبت می شود و این ثبت اطلاعات فضایی را بر روی سرور اشغال می کند همچنان هزینه خدمات سامانه هر واحد آپارتمان می بایست سالیانه مبلغ 1200 تومان یعنی ماهی 100 تومان بابت شارژ سایت بپردازد بنابر این اگر شما دارای یک مجتمع 10 واحدی هستید می بایست ماهانه مبلغ 1000 تومان و سالانه مبلغ 12000 تومان بپردازید که این هزینه بسیار ناچیز بوده و برای اجاره سرور و هزینه نگهداری سایت و خدمات سایت می باشد.
توجه فرمایید  تعداد واحد آپارتمانها ، مساحت کل و مساحت تک تک آپارتمان ها و نفرات ساکن هر واحد به درستی وارد شود چرا که برای محاسبه قبوض و هزینه های مشترک ملاک محاسبه قرار خواهد گرفت.

شما می توانید هزینه شارژ سایت را به صورت  ماهانه یا سه ماهه یا شش ماهه یا سالیانه پرداخت نمایید.
اگر تعداد واحد ها بیشتر از 3 یا مساوی و کمتر از 10باشد پرداخت سالیانه می باشد.
اگر تعداد واحد ها بیشتر از 10 یا مساوی و کمتر از 20باشد پرداخت شش ماهه می باشد.
اگر تعداد واحد ها بیشتر از 20 یا مساوی و کمتر از 30باشد پرداخت سه ماهه می باشد.
اگر تعداد واحد ها بیشتر از 30 یاشد پرداخت ماهانه می باشد.

مبلغ شارژ سایت را به شماره حساب ذیل واریز و سپس در بخش ورود اطلاعات تراکنش ، شماره پیگیری و مبلغ و نام کارت بانک شتاب را وارد نمایید.با تشکر از حسن انتخاب شما

ورود به صفحه ی ثبت نام مدیران